Ditë e Re Weekend

Çdo të diel - 08:00

Çdo të dielë nga ora 08:00 deri në orën 10:00, një program që transmetohet në Radio dhe tv Ora News, me të ftuar dhe diskutime të ndryshme. Cdo të dielë, Ditë e Re Weekend nga Etelina Nikolla.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i fundit

Ditë e Re Weekend, 30 Korrik 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Ja se si është të kesh fëmijë

Close