Ditë e Re

Nga e Hëna në të Premte - 08:00-10:00

Cdo “Dite e Re” nis ne “Ora News” me mengjeset informuese dhe argetuese ne nje emision nga Dajana Shabani, Besmir Metani & Hermes Nikaj.

“Dite e Re” mund të ndiqet edhe LIVE ONLINE çdo ditë

Nese keni humbur ndonje emision atehere   KLIKONI KETU.  Gjithashtu të gjitha emisionet janë dhe në YOUTUBE. Jemi dhe në FACEBOOK

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i fundit

Ditë e Re, 20 tetor 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha
Read previous post:
Ora Skaner, 28 gusht 2016

Close