Intervista e orës 16: 30

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i fundit

Ben Andoni i ftuar në “Ora e Intervistës”

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha
Artikull i Rekomanduar:
Paloka: Disa ndërkombëtarë s’mbajtën fjalën. Në 18 qershor s’ka zgjedhje

Close