Ju flet Moska

Nga e hëna në të premte ora 19:45

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i fundit

“Ju flet Moska” nga Kastriot Myftaraj: Deri ku shkojnë përgjimet “bomba” italiane?

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter