Kronike e Pambaruar

Çdo të premte ora 18:10

Një program i ideuar dhe i drejtuar nga shkrimtarja dhe publicistja e njohur Diana Çuli. Emisioni do të ketë protagonistë shkrimtarë dhe personalitete të njohura të botës së artit dhe kulturës.

“Kronike e Pambaruar” mund të ndiqet edhe LIVE ONLINE  çdo të Premte ora 18.10

Nese keni humbur ndonje emision atehere   KLIKONI KETU.  Gjithashtu të gjitha emisionet janë dhe në YOUTUBE. Jemi dhe në Facebook

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i fundit

Henri Çili i ftuar në “Kronikë e Pambaruar”

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha
Read previous post:
Mjekët në ditën e tretë të protestës, kërkojnë lirimin e kardiologut

Close