Mos i fol shoferit

Çdo të shtunë ora 21:00

 Nga Rudina Dembacaj 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i fundit

“Mos i fol shoferit” – Fifi në taksinë e Rudina Dembacaj

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Kombinati, Kodër Sharra me kufizime të pjeshme uji gjatë orëve të drekës

Close