Ora News Speciale

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i fundit

Ora News feston 10 vjetorin mes një mijë të ftuarve, ja logoja e re

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha
Read previous post:
Në një ceremoni të posaçme celebrohet festa kombëtarë e Urdhrit të Maltës

Close