17 vjeçarja sulmohet seksualisht tre herë brenda një ore
13/10/2017 - 13:02

Një vajzë 17-vjeçare u sulmua seksualisht tre herë nga njerëz të ndryshëm brenda një ore pas mesnate.

Viktima e pretenduar nuk ka pësuar lëndime të rënda, ndërsa rastet i ndodhën pas ndarjes nga miqtë e saj në Tower Hamlets, në lindje të Londrës, ku ata kishin qenë në një klub nate.

Policia tha se seria e sulmeve ndodhi kur vajza po përpiqej të kthehej në shtëpi nëpërmjet Londrës qendrore.

Nuk ka dëshmi që të bëjnë të mendosh se sulmuesit e dyshuar kishin ndonjë lidhje midis tyre dhe vajza ishte thjesht një viktimë e fatkeqësisë ekstreme.

Sidoqoftë, policia është ende duke mbledhur dëshmi për atë që ndodhi, ndërsa viktima do të merret në pyetje kur të rimëkëmbet.

/Ora News.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter