Adoleshentja bën lëvizje provokuese me të pasmet, babai e duartroket
06/10/2017 - 18:21

Një adoleshente që mori pjesë në shfaqjen e talenteve në Angli ka lënë pa fjalë jurinë me lëvizjet e saj.

Sara Seifert nga Kroacia po tregonte aftësitë e saj për të lëvizur të pasmet sipas melodisë, kërcim që quhet twerk dhe konsiderohet mjaft provokues.

Diçka që ka rënë në sy të shumë personave ishte fakti që babai i saj po e duartrokiste ndërsa qëndronte pranë spektatorëve.

18-vjeçarja ka thënë se ka mësuar të bëjë këto lëvizje për dy vite dhe veprimet e babait të saj nuk janë aspak të pazakonta, pasi familje e mbështet në zgjedhjet e saj.

Megjithatë nuk ka arritur të kalojë në fazën e rradhës sepse juria mendoi që këto lëvizje nuk janë të përtatshme për formatin.

/oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Më shumë