Ankohet se kishte dhimbje koke, gruaja shtatëzanë vdes disa orë më pas
18/06/2017 - 11:45

Një grua shtatëzanë ka vdekur nga tumori në tru vetëm disa orë pasi u ankua se kishte dhimbje koke.

Michelle Inman nga Lancashire filoi të kishte shqetësime të hënën në mëngjes dhe shkoi për tu vizituar. Ajo çfarë mjekët i thanë ishin tronditëse, kishte tumor malinj në tru.

Michelle iu nënshtrua një operacioni emergjent por nuk arriti dot që të mbijetonte dhe vdiq 26 orë më vonë.

29-vjeçarja ishte 11 javëshe shtatëzanë dhe priste fëmijën e saj të parë, raporton Manchester Evening News.

Ajo së bashku me bashkëshortin e saj James drejtonin dy biznese së bashku dhe do të festonin përvejtorin e tyre të tretë të martesës këtë fundjavë.

“Kanë qenë orët më të tmerrshme të jetës sime,”-është shprehur James. “Iu kam thënë gjithë familjarëve të saj, miqve dhe kolegëve të shkojnë në shtëpi dhe të qëndrojnë me familjet e tyre dhe t’iu tregojnë se sa shumë i duan.”

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
BOOM/ Djegia e mbeturinave po helmon banorët e Çorumit (20 tetor 2017)

Close