Dhuna brutale midis dy grupeve brenda burgut
15/06/2017 - 18:10

Një video e publikuar në rrjetin e famshëm të videove “LiveLeak”, tregohet momenti i dhunës brutale brenda një burgu në Meksikë.

Dy grupe të burgosurish hedh gurës, shishe dhe madje edhe karrige kundër njëri-tjetrit.

Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes, por grupimet dhe zënkat nëpër burgje janë diçka të zakonshme.

Më vonë ndërhyri policia duke hedhur gaz lotsjellës.

/Ora News.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Duhanpirja, shkaku kryesor i kancerit të mushkërive

Close