E kap mat gruan me dashnorin, i rreh barbarisht
10/10/2017 - 15:40

Policia është vënë në kërkim urgjent për të gjetur një burrë që rrahu brutalisht të dashurin e gruas së tij, pasi e kapi në shtrat me bashkëshorten, ndërsa u filmua nga një shok i tij duke e sulmuar atë.

Burri i quajtur Vasily nga qyteti Salavat në Rusi, është duke parë goditur gruan e tij të zhveshur, ndërsa ajo ishte në shtrat vetëm një mbulim të butë për mbrojtje.

Në pamjet e tmerrshme, ajo tashmë është e mbuluar me gjak nga një sulm i mëparshëm dhe duke bërtitur përballet me goditje të reja.

E quajtur Nadia, ajo thotë: “Ju lutemi, mos e lini të më rrihni”.

Burri i tërbuar e pyet në mënyrë të përsëritur “Çfarë bëra unë?” dhe pse kishe nevojë për një dashnor.

“A ke menduar për fëmijët (kur keni fjetur me të)?”, shtoi ai.

I dashuri i saj i rrahur rëndë është parë i shtrirë në dysheme i mbuluar me një peshqir dhe gjithashtu i gjakosur.

Gjendja e burrit dhe e gruas aktualisht nuk dihet, shkruan Mirror.

/Ora News.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter