E neveritshme, pi një numër rekord vezësh
16/06/2017 - 13:00

Një burrë në Kinë ka filmuar veten duke pirë dhjetëra vezë të papërpunuara të hedhura në kriklla të mëdha birre.

Videoja zgjat 17 sekonda dhe ka pasur miliona shikime nga kurioziteti për të parë skenën e çuditshme.

Çdo gotë e madhe kishte 10 vezë brenda, çka do të thotë rreth 50 vezë gjithsej.

Live-streaming po bëhet tepër popullor në Kinë, me rritjen e numrit të njerëzve që kryejnë vepra të çmendura në mënyrë që të bëhen të famshëm.

/Ora News.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
BOOM/ Djegia e mbeturinave po helmon banorët e Çorumit (20 tetor 2017)

Close