Erdhi Halloween-i, ja disa mënyra për të tmerruar njerëzit
09/10/2017 - 20:29

Festa e Halloween njihet si festa e frikshme që festohet cdo vit në fund të muajit tetor. Shumë persona preferojnë ta festojnë këtë ditë dhe zgjedhin metoda të ndryshme për tu grimuar.

Grimi bëhet në mënyra të ndryshme për të tmerruar njerëzit dhe zakonisht festohet në ambiente të hapura. Nuk dihen akoma organizimet që do bëhen në Shqipëri por përgatitjet kanë filluar. Për disa ide shikoni fotografitë:

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Më shumë