Fut kokën në gojën e krokodilit për shfaqje, ndodh tmerri
16/06/2017 - 10:30

Një burrë po performonte me një krokodilë duke futur kokën e tij në gojën e reptilit gjigant.

Shfaqja është regjistruar në Tajlandë, por bash në momentin kur po zhvillonte shfaqjen, kafsha e egër e ka tundur disa herë kokën e burrit, çka nëse do të vazhdonte do të ishte fatale për të.

Fatmirësisht, burri nuk pati dëmtime të mëdha. Videoja është publikuar në rrjetin e famshëm të LiveLeake.

/Ora News.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Këshilli i Mandateve pa vendim për Tahirin, mblidhet sërish nesër

Close