I ushqente qentë prej 2 vitesh, e sulmuan për vdekje kur kaloi duarbosh
18/06/2017 - 21:16

Një burrë i dehur është sulmuar dhe ka humbur jetën nga disa qen rrugësh ndërsa po shkonte në shtëpi.

 Incidenti u filmua nga kamerat CCTV në Sovetsky, në rajonin qëndror të Rusisë. Burri, identiteti i të cilit nuk është bëri i ditur ishte një roje sigurimi që i ushqente vazhdimisht qentë prej 2 vitesh.

 Marrëdhënia e tyre u shkatërrua pasi ai nuk kishte ushqim ndërsa po kalonte krahas tyre.

Në video duket se si 12 qen e rrethuan dhe e hodhën në tokë kur ai po mbante një shishe me birrë në dorën e tij.

/oranerws.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter