Ja si e mbyllin femrat kineze derën e makinës
07/10/2017 - 13:31

Cila është mënyra më kreative për të mbyllur derën e makinës?

Mesa duket për femrat kineze mund të përdoret këmba për këtë funksion.

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento