Ju mjaftojnë 7 dollarë për të kuptuar nëse partneri ju tradhëton
22/08/2017 - 21:49

Aplikacionet që ju ndihmojnë për tu takuar me njerëz të ndryshëm mund t’ju ndihmojë edhe për të kuptuar nëse partneri apo personi që pëlqen të tradhëton.

Nëse keni përdorur Tinder, qoftë për të shkruajtur me dikë apo të tradhëtoni fizikisht, atëherë jeni në probleme serioze.

Aplikacioni Sëipebuster që kushton vetëm 7 dollarë ju lejon që të kërkoni për dikë në Tinder dhe të zbuloni kur kanë qenë aktivë për herë të fundit.

Nëse do mundoheni të justifikoheni duke thënë se thjesht keni harruar të caktivizoni llogarinë tuaj, nuk do ia dilni.

Sëipebuster mund të bëjë vetëm 3 kërkime për 7 dollarë ku zbulohet gjithcka duhet të shikoni është emri mosha dhe vendi ku jeton.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento