Kur krijimtaria e fëmijëve shkon keq
13/04/2017 - 21:20

Këto foto, të shpërndara nga prindërit dhe mësuesit në rrjetet sociale tregojnë se gabimet e fëmijëve bëhen krijuese kur ata nuk kanë zgjidhje tjetër. Disa fëmijë kanë kthyer disa përgjigje shumë qesharake për mësuesit e tyre kur e kanë gjetur veten në vështirësi.

Ndër to bëjnë pjesë rastet kur mësuesit i pyesin nëse munden të vizatojnë në anije dhe marrin përgjigje negative, pa u munduar.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter