Lind foshnja në aeroplan, kompania i dhuron bileta falas për gjithë jetën
19/06/2017 - 16:49

Një foshnje ka ardhur në jetë në aeoroplan, ndërsa nëna e tij po udhëtonte nga Arabia Saudite për në Indi.

Kompania ka treguar se i kanë bërë një dhuratë të vecantë, duke i ofruar bileta falas për cdo herë që do udhëtojë me këtë linjë.

“Nëna e djalit, identiteti i së cilës nuk është bërë i ditur për të respektuar privatësinë e saj linndi fëmijën të dielën në një lartësi prej 10 mijë metrash,” – tha Jet Airways për CNN.

Pasi zbritën në Mumbai, të dy u transferuan në spital ku stafi mjekësor po kujdeset për shëndetin e tyre.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
“Pra kur ligjin e shkelim ne quhet krim, kur e shkel qeveria quhet politikë?”

Close