Mendonin se po i propozonte të dashurës për martesë, por e papritura ndodhi
06/10/2017 - 8:38

Çdo femër ka ëndërruar gjithmonë momentin kur i dashuri ti propozojë për martesë. Dhe ky duhet të ishte një moment i mbushur plot me emocione, që duhet të përfundonte në fund me përgjigje klasike “Po”.

Por jo gjithmonë gjërat shkojnë ashtu siç ne dëshirojmë. Dhe këtë nuk e kupton ashkush më mirë se protagonistja e kësaj video.

Djali u ngrit në këmbë dhe nisi ti shprehë dashurinë vajzës më të cilën kishte ëndërruar të martohej dhe të gjithë ishin sy e veshë drejt tij, por e papritura ndodhi.

“Të doja shumë, madje të prezantova dhe me djalin tim, por ti më kë tradhëtuar.”

Shumë i zhgënjyer nga e dashura e tij, a ii hodhi në fytyrë unazën e martesës.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento