Moment qesharak, fëmija trembet nga hija e tij
17/03/2017 - 21:55

Pamjet e një djali të vogël që trembet nga hija e tij janë përhapur kudo nëpër rrjete sociale duke i bërë njerëzit të qeshin pafund. Duket se ai e sheh për herë të parë trupin e tij të pasqyruar në mur sepse fillon të kërcejë me shpëjtësi.

Mesa duket, djaloshi kërkon të bëjë një sfidë me hijen e tij, e cila e bën të mendojë se po imitohet nga një pamje e jashtëzakonshme.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
“Tahiri”, Prokuroria nuk çon prova në Kuvend për heqjen e imunitetit

Close