Momenti i tmerrshëm kur shoferi i kamionit përplas 5 qytetarë/ VIDEO
15/06/2017 - 15:27

Ky është momenti shokues kur një shofer kamioni përplas 5 persona.

Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin kur shoferi Lugman Aslam ka hipur në trotuar duke i përplasur ato.

Në gjykatë Aslam tha e kishte kryer veprimin pas sherrit që kishte pasur me ta në qendëer të qytetit Leicester.

Fatmirësisht askush nuk humbi jetën nga kjo përplasje e tmerrshme që ndodhi vitin e kaluar ndërsa autori u dënua me 5 vite burg dhe për 4 vjet i ndalohet të ngasë makinën

 

/Oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Duhanpirja, shkaku kryesor i kancerit të mushkërive

Close