Nëna i bën dhuratën më të bukur, reagimi i vajzës ishte i papritur
09/10/2017 - 22:20

Një grua nga ShBA ka vendosur që ti bëjë një dhuratë vajzës së saj të vogël, e cila është e apasionuar pas muzikës dhe këngëtarit të njohur Harry Styles.

Ajo i kishte blerë biletën që të merrte pjesë në koncertin e tij, por reagimi i vogëlushes ishte tërësisht i papritur.

12-vjecarja nuk mund ta besonte një gjë të tillë dhe shpërtheu në lot duke u rrëzuar edhe nga sedilja e makinës.

Mamaja e ka filmuar gjithë ngjarjen, e cila është komentuar disi e pabesueshme, ndërsa shumë të tjerë kanë thënë se Harry duhet të njoftohet për dashurinë që ka kjo vajzë për të.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter