‘Nuk do doja të isha kështu’, pamja rinore është mallkim për këtë grua
06/10/2017 - 18:45

Nëna e katër fëmijëve ka treguar se paraqitja e saj rinore është mallkim për të pasi nuk arrin të gjejë dashurinë e jetës.

Dawn Cousins punon recepsioniste në Londër dhe ka ttreguar se është tmerr që të gjejë një partner pasi asnjëri nuk i plotëson kushtet e saj.

“Unë dukem sa gjysma e moshës time dhe meshkujt që më ngacmojnë fillojnë nga mosha 18 vjeç deri në moshë madhore”, tha ajo për vëmendjen që merr çdo ditë.

Edhe pse ka lindur katër fëmijë, paraqitja e saj është magjepsëse dhe është beqare që në vitin 2003. Askush nuk mund ta besojë, por është 44 vjeçe dhe shpreson që të gjejë një partner që nuk e do vetëm për pamjen e jashtme.

“Nuk mund të dal me një mashkull të shëndoshë, aspak tërheqës dhe shumë të vjetër në moshë kur unë dukem kaq e re. Ndonjëherë do të doja të mos dukesha kështu,” – tha Dawn për Dailymail.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter