Para se të flinte vendosi sapun poshtë çarçafëve, rezultati ishte mahnitës
16/06/2017 - 14:32

Problemi me këmbët e lodhura është një sindromë të cilës shkenca nuk i ka dhënë dot një zgjidhje. Sjell dhimbje këmbësh e cila manifestohet gjatë natës. Ajo gjithashtu mund të shkaktoi dhimbje në trup, kokë duar dhe pjesë të tjera të trupit. Arsyeja e kësaj gjendje është çrregullimi i sistemit nervor i cili ndihet në këmbë.

Për të kuruar këtë sindrom ka një metodë popullore. Mjafton të vendosni sapun posht shtresave të gjumit ose siç preferojnë disa persona të cilët e vendosin në çorape. Sapuni duhet të ndërrohet një herë në muaj pasi ai mund të thahet.

Shkenca ende nuk ka një përgjigje nëse kjo mënyrë është vërtet kuruese por personat të cilët e kanë përdorur kanë marr rezultate pozitive. Ta provoni nuk ju kushton asgjë

 

/Marë nga Usefuldiys.com/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
BOOM/ Djegia e mbeturinave po helmon banorët e Çorumit (20 tetor 2017)

Close