Studentja vdes mbi shkëmb për një foto
13/10/2017 - 13:10

Një studente e huaj ra nga një lartësi mbi 60 metra teksa po përpiqej të bënte një fotografi.

Hyewon Kim, 23 vjeç shkoi në shkëmbinjtë e Seven Sisters në East Sussex të Britanisë dhe i kërkoi një personi t’i bënte një foto.

Në momentin kur u hodh ajo u përplas me një shkëmb, duke gjetur dhe vdekjen.

Studentja ishte nga Koreja e Jugut dhe ishte në Mbretërinë e Bashkuara për të studiuar anglisht.

/Ora News.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter