Treni tërheq zvarrë karrocën e fëmijëve
10/10/2017 - 19:18

Pamjet e kamerave të sigurisë kanë filmuar momentin kur një karrocë fëmijësh tërhiqet zvarrë nga disa vagonë të trenit të mallrave.

Videoja është një paralajmërim më shumë për prindërit dhe kujdestarët.

Videoja është regjistrua në muajin korrik në Stacionin e Nuneatonit në Britani, ndërsa u publikua tani për të ndërgjegjësuar qytetarët.

Për fat të mirë, në karrocë nuk kishte asnjë fëmijë.

/Ora News.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Më shumë