Turistet shëtisin nudo në rrugë
18/06/2017 - 9:34

Dy turiste britanike kanë shëtitur krejtësisht të zhveshura në rrugët e Magaluf në orët e para të mëngjesit të ditës së shtunë.

Ato shoqëroheshin nga dy miket të tyre dhe sapo kuptuan që po filmoheshin filluan të bërtisnin me një theks skocez “O Zot” dhe mbuluan me duar pjesët intime të tyre.

Më pas, të turpëruara, u larguan me vrap që të mos i filmonin më.

Nuk është e qartë se përse vajzat ishin të zveshura, por patjetër duhet të kenë një arsye të fortë.

/Oranews.tv/

 

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Duhanpirja, shkaku kryesor i kancerit të mushkërive

Close