Boom

Çdo ditë nga e hëna në të premte ora 19:00

Emisioni investigativ çdo ditë nga e hëna në të premte ora 19:00. Një dritare e re për qytetarët. Kontaktoni: “boom@oranews.tv” ose ne numrin e telefonit 069 600 0002.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/10/12

BOOM: Banori postobllok në rrugë me stallë bagëtish, izolon fshatin Topojan (Emisioni i plotë, 12 tetor 2017)

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Read previous post:
Reforma zgjedhore, Rama: Nuk do ecim me menunë e PD

Close