English News Edition

Every day 18:00 UTC +2

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/08/12

Road accident, PJIU MP hit a pedestrian by his vehicle, causing his death

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Read previous post:
Demarkacioni me Malin e Zi, Pacolli nesër në Podgoricë

Close