Edicioni Qëndror i Lajmeve

20:00

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/10/12

“Parlamenti qytetarëve”, Basha: Do bëjmë çdo gjë për ta bërë këtë realitet/ 12 tetor 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Read previous post:
Ruli: Establishment është “martesa” politikë-pronar medie-biznes

Close