1000 trëndafila me karrotrec pë Zajmina Vasjarin
17/06/2017 - 12:40

Këngëtarja superseksi e skenës shqiptare feston sot 30 -vjetorin. Ajo është bukuroshja Zajmina Vasjari. Mesa duket këtë përvjetor dikush ka menduar t’i bëjë një surprizë vërtet të veçantë këngëtares.

Ajo është mikesha e saj e ngushtë Rezarta Shkurta, e cila ka menduar ta surprizojë Zajminën në këtë formë. Mbrëmjen e djeshme teksa po festonte ditëlindjen, një karrotrec ka mbërritur në oborrin e shtëpisë së këngëtares më 1000 trëndafila të kuq. Ndoshta kjo është dhe dhurata më e super menduar që këngëtarja ka marrë deri më sot për ditëlindjen e saj.

 

❤️ @zaimina_vasjari #1000roses by @silviflowers_tirane Video by @rinamalsori 😂

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta) on

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Duhanpirja, shkaku kryesor i kancerit të mushkërive

Close