Alketa Vejsiu ka pasur fatin të takojë këtë këngëtare
13/09/2017 - 14:31

Këngëtarja e famshme në mbarë botën ndodhet në turin e saj “Dangerous Woman” që prej shkurtit 2017 deri në fund të shtatorit. Turit të saj i është bashkuar dhe moderatorja e njohur Alketa Vejsiu, e cila ka pasur fatin të takojë këngëtaren nga afër.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja në profilin e saj në Instagram ku ka postuar një foto me Ariana Granden dhe një video ku na tregon se ka qenë pjesë e koncertit të saj.

Me Ariana Grande, fenomenin e jashtëzakonshëm. Unë e kam takuar atë gjatë turit ‘Dangerous Women’ dhe është një eksperiencë shumë e mirë”, ka shkruar moderatorja bashkangjitur fotos së saj.

 

Nje vajze e vogel qe ka pushtuar nje bote te madhe! @arianagrande

A post shared by TV & EVENT DESIGN & PRODUCTION (@alketavejsiu) on

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento