“Mos i fol shoferit” - As Fifi nuk i reziston dot Ledrit: Reperi më i bukur i shqiptarisë
21/10/2017 - 22:36

Këngëtarët vihet gjithmonë në vështirësi kur është fjala për të komentuar kolegët.

Këngëtarja me zërin potent Fifi e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” të Rudina Dembacaj përshkroi shkurt disa prej tyre.

Dhurata Dora: Amazing

Samanta Karavella: Sweet Hart

Gent Fatali: I vendosur

Blasta: E kam si vëlla të grupit

Enxhi Nasufi: Baby

Enca: Crazy në kuptimin e mirë të fjalës.

Noizy: Suag.

Ledri: Reperi më i bukur që e ka Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia.

Getoar Selimi:MMV

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter