Chris Brown simpatizanti më i flaktë i LSI-së
18/06/2017 - 10:23

Reperi me famë botërore ka shprehur mbështetjen e tij për Lëvizjen Socialiste për Integrim.

Chris Brown është fotografuar me flamurin e LSI dhe së bashku me një person tjetër.

Fotografia është publikuar në faqen zyrtare të LSI dhe këgëtarit të njohur iu është bërë ftesë që me datën 25 qershor të vijë në Tiranë që t’i bashkohet fitores së saj.

Edhe yjet botërore e dinë që LSI është forcë e parë dhe e paparë. Këngëtari i famshëm Chris Broën i bashkohet Uraganit LSI. E mirëpresim në Tiranë, në festën tonë të fitores, më 25 qershor.

 

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Prokuroria: Anëtarë të Këshillit publikuan të dhëna që cënojnë hetimin

Close