Dua Lipa dhe Dj Martin Garrix pushime romantike në Miami
19/06/2017 - 9:35

Ylli më i ri i popit Dua Lipa dhe Dj Martin Garrix po shijojnë së bashku pushime në Miami. Ata janë fotografuar së bashku teksa DJ i famshëm përqafonte këngëtaren me origjinë shiptare dhe e puthte në faqe.

Asnjë nga ata nuk e ka konfirmuar që janë në një lidhje por fotot flasin vetë.

Çifti 21-vjeçar ka realizuar dhe një këngë së bashku “Scared To Be Lonely”. Martin Garrix është votuar si një nga DJ më të mirë në botë nga revista DJ Mag.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
“Pra kur ligjin e shkelim ne quhet krim, kur e shkel qeveria quhet politikë?”

Close