Edhe Adele ishte pjesë e zjarrit në Londër
15/06/2017 - 16:49

Këngëtarja e njohur Adele është parë në perëndim të Londrës për të qenë afër viktimave të zjarrit në kullën Grenfell.

29-vjeçarja u shfaq atje për të përqafuar cdo njeri që mundte si mbështetje për ngjarjen e rëndë e cila i kishte prekur ata dhe familjet e tyre.

Ajo ishte së bashku me bashkëshortin e saj dhe pothuajse askush nuk e vuri re, derisa fotografitë iu publikuan në rrjetin social, Twitter.

E veshur me një fustan të zi, të gjatë dhe të thjeshtë, Adele duket shumë e shqetësuar për këtë rast.

Deri tani janë konfirmuar të paktën 17 persona që kanë humbur jetën, ndërkohë që shumë të tjerë janë në gjendje të rëndë.


/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
“Pra kur ligjin e shkelim ne quhet krim, kur e shkel qeveria quhet politikë?”

Close