Era Istrefi bëhet imazh i markës “Guess”
17/06/2017 - 9:35

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi duket se po arrin majat e suksesit të saj. Krahas botës së muzikës, këngëtarja e cila njihet ndërkombëtarisht po arrin suksese dhe në fusha të tjera. Pasi arriti famën ndërkombëtare, Era është bërë imazh i markave të njohura. Këngëtarja së fundi po bashkëpunon me revistën prestigjoze “Nylon”.

Në faqen e saj zyrtare në Instagram “Nylon” nëpërmjet një videoje të postuar në profilin e saj në Instagram, shihet këngëtarja teksa pozonte e veshur me “Guees” dhe këndon hitin e saj më të fundit “Redrum”. Era  dukej shumë bukur dhe plot stil.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Duhanpirja, shkaku kryesor i kancerit të mushkërive

Close