Fifi flet për peshën: Nuk ha shumë por stresohem
21/10/2017 - 22:15

A i vjen keq Fifit që futet tek grupi i femrave si Enca dhe jo tek ato si Elvana dhe Kida?

Filloreta Raçi për publikun e njohur si Fifi e ftuar në emisionin  “Mos i fol shoferit” të Rudina Dembacaj na rrëfen për kilet e saj.  Për të nuk përbëjnë aspak problem kilet e tepërta pasi nëse po, do të ishte dobësuar. Siç mund ta shohim , Fifi duket sikur e dashuron ushqimin por mesa duket jo.

Rudina Dembacaj: Si i ushqen kilet ?

Fifi: “Me stres më shumë.  Jam njeri që i përjetoj gjërat më shumë seç duhet , i mar gjërat shumë afër zemrës dhe pastaj dëshpërohem kur jap  shumë dhe nuk marr mbrapsht . Nuk haj shumë, haj një racion gjithë ditën, nuk haj asnjë vakt me shume se një , haj shumë pak”.

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento