Guxon Jennifer Lopes, del pa të brendshme
16/06/2017 - 13:25

Këngëtarja dhe aktorja e Hollivudit, Jennifer Lopez habiti të gjithë me paraqitjen e saj. JLo shfaqi këmbët  duke nxjerrë në pah figurën e saj të lakmueshme nën një fustan ngjyrë mustard të kombinuara me vathët.

Veshja tregonte modestinë e këngëtares dhe pse disa herë dilte nga vetëvetja duke ekspozuar këmbët më tepër seç duhej, nga lëvizjet e saj. Jennifer po xhironte videon e re muzikore për këngën “Ni Tu Ni Yo” në Florida.

Kënga është e para që do të dalë nga albumi i ri i gjuhës spanjolle që po prodhohet nga ish burri i saj Marc Anthony.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Këshilli i Mandateve pa vendim për Tahirin, mblidhet sërish nesër

Close