Habit Bebe Rexha, miliona klikime për dy javë
16/06/2017 - 14:38

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha po arrin majat e suksesit . Dy javë më parë këngëtarja publikoi këngën e saj më të fundit “The Way I Are”. Kënga u pelqye shumë nga fansat e saj, saqe ka arritur të thyejë rekord klikimesh.

Bebe është duke festuar 18 milionë klikimet që ka marrë për dy javë.
18 milionë klikime për dy javë. Pa fjalë. Ju faleminderit, ju faleminderit”, ka shkruar Bebe.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Këshilli i Mandateve pa vendim për Tahirin, mblidhet sërish nesër

Close