Irina Shayk provokuese me të brendshme
11/10/2017 - 8:35

Irina Shayk nuk ka humbur kohë që të kthehet në formë pas ardhjes në jetë të vajzës së saj Lea vetëm 6 muaj më parë.

Supermodelja ruse ka pozuar me të brendshme për kompaninë italiane Intimissimi .

Ndërsa tregoi trupin e saj të tonifikuar  dhe shumë në formë Irina dukej mahnitëse.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter