Justin Bieber emocionon fansat e tij
18/06/2017 - 15:35

Këngëtari me famë botërore ka emocionuar fansat e tij ndërsa mbërriti në aeroportin e Milanos për të marrë pjesë në  “IDays Festival 2017”.

Justin Bieber sapo ka mbërritur në aeroport ka bërë diçka të pazakontë. Ai ka ndalur që të flasë më fansat e tij të cilët nuk e prisinin këtë veprim.

Ylli kanadez do të performojë në koncertin që do mbahet në Monza që me siguri do të jetë e vështirë për tu harruar. Ai do ta ndaj skenën me  Martin Garrix ,Bastille dhe Alma.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
BOOM/ Djegia e mbeturinave po helmon banorët e Çorumit (20 tetor 2017)

Close