Kim Kardashian në supermarket me reçipeta transparente
12/10/2017 - 9:02

Kim Kardashian njihet për ekspozimin e formave të saj bombastike në rrjetet sociale.

Por ylli i televizione është shfaqur me reçipeta transparente edhe në supermaket.

Me një fund të zi mbas trup dhe një pallto të zezë lëkure 36-vjeçarja dukej shumë seksi dhe tërheqëse.

/Oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter