Kur këngëtaret shqiptare bëhen bashkë në Antalya
17/06/2017 - 15:14

Këngëtarët shqiptare janë bërë bashkë për të kaluar pushimet në plazhet e mrekullueshme të Turqisë.

Këtë gjë na e ka bërë të ditur këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina nëpërmjEt postimit të disa fottove në rrjetin e saj social instagram.

Lori, Big Mama, Vjollca Haxhiu dhe Gili janë koleget me të cilat Fjolla duket se po kalon kohën e çmueshme në Antalya.

Ndryshe nga të tjerat, Fjolla nuk heziton që të ekspozojë edhe linjat seksi përmes fotografive të vazhdueshme që publikon në Instagram.

 

Tonight 💃💃💃 @lori_loreta_kacka @vjollcahaxhiuu

A post shared by Fjolla Morina – Official IG (@fjolla.morina) on

 

Mama’sTrip antalja #rtv21 #tv21 #thehappymakers @savatours_kosove @savatours.mk @savatours

A post shared by Fjolla Morina – Official IG (@fjolla.morina) on

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Këshilli i Mandateve pa vendim për Tahirin, mblidhet sërish nesër

Close