Kur modelet nuk lënë gjë pa zbuluar
15/06/2017 - 15:14

Ideja për të nxjerrë në pah format duke u zhveshur nga koka te këmbët duket se është bërë loja e preferuar e të famshëve të Hollivudit.

Nga Emily Ratajkowski e deri tek Jodie Marsh, përzgjedhja e veshjes jo gjithmonë ka qenë perfekte. Imagjinata dhe guximi nuk u ka munguar.

    

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Më shumë