Kush më mirë se Amber Rose di të bëj “twerk”
19/06/2017 - 13:28

Amber Rose i pëlqen të duket si një kotele seksi në Instagram. Çmenduritë e  ish- striptistes nuk kanë fund. Ajo ka ndezur rrjetin me një video tepër provokuese, ku shfaqet  e veshur me patallona të shkurtra rozë teksa bën “twerk”  nën ritmet e këngës “Despacito”. 

 

When he’s over 6’2, has a big Dick and a lot of money Set by @fashionnova #ad

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Më shumë