Kush mund ta puthë kaq ëmbël Adelina Tahirin?!
15/06/2017 - 9:41

Këngëtarja shqiptarë nga Shkupi i Maqedonisë është një nga këngëtaret më seksi shqiptare. Ehh… kush nuk do ta donte të puthte njëherë Adelina Tahirin? Por jo çdo kujt i jepet mundësia…

Dikush ka qenë më fat që t’i dhurojë një puthje këngëtares. Por jo si të gjitha puthjet e tjera, kjo ndoshta mund të konsiderohet si më e veçanta dhe më e embla që ajo ka marrë. Por vallë kush ja ka dhuruar?

Në të vërtetë ka qenë një delfin, ai që i ka dhuruar një puthje Adelinës, gjë që duket se e ke bërë shumë të lumtur këngëtaren nga Shkupi.

 

🐬🐬🐬🐬🐬🐬❤️❤️❤️❤️🐬🐬🐬🐬

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Këshilli i Mandateve pa vendim për Tahirin, mblidhet sërish nesër

Close