Kylie Jenner tregon shenjën e fëmijërisë
19/06/2017 - 10:16

Kylie Jenner një nga motrat më seksi të Kardashianëve ka publikuar një foto teksa mbështetej në pjesën e pasme të makinës së saj luksoze duke nxjerrë përpara aparatit fotografik këmbët e saj. Kjo gjë për të treguar me krenari shenjën e këmbës nga një aksident i fëmijërisë. Këtë shenjë ylli i Kardashianëve e ka bërë teska luante me motrën e saj, modelen e njohur Kendall Jenner.

Ajo është më e reja nga motrat Kardashian-Jenner.
Modelja 19-vjeçare është parë së fundmi në rrugët e Hollivudit, e veshur me një fustan ngjyrë bronzi.Format mahnitëse trupore të modeles theksoheshin në mënyrë të përkryer nga fustani provokues që ajo ksihte veshur.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Duhanpirja, shkaku kryesor i kancerit të mushkërive

Close